Kontakt

Vi finns nära dig

Vi har kontor från Malmö i söder till Stockholm i norr och du är alltid välkommen att kontakta oss. Vi lovar att göra vårt bästa för att du ska bli nöjd. Vi bygger ju som om vi byggde till oss själva!

Kristianstad

Stockholm

Malmö

Jag godkänner att C4 Hus sparar information om mig.

Jag godkänner att C4 Hus sparar information om mig. Läs mer här

Våra medarbetare

Visa alla
Malmö
Kristianstad
Stockholm
Uppsala

Gustav Nilsson

Försäljning Kristianstad

044-590 09 54

0734-19 98 54

gustav.nilsson@c4hus.se

Linus Stoltz

Försäljning Malmö

044-590 99 80

0705-92 42 46

linus.stoltz@c4hus.se

Kristofer Kvist

Försäljning Malmö

044-590 99 87

0732-32 99 87

kristofer.kvist@c4hus.se

Michael Blohm

Försäljning Stockholm

0707-77 34 36

michael.blohm@c4hus.se

Thomas Lindberg

Försäljning Stockholm

0707-50 82 75

thomas.lindberg@c4hus.se

Sussie Johansson

Försäljning Stockholm

0736-22 48 06

susanne.johansson@c4hus.se

Alf Tördal

Projektchef

0706-44 78 82

alf.tordal@c4hus.se

Bertil Rosander

Projektchef

0708-16 40 02

bertil.rosander@c4hus.se

Mattias Rosander

Projektledning och Export

044-590 99 88

0732-32 99 88

mattias.rosander@c4hus.se

Jimmy Strömsén

Platschef/Byggledare Stockholm

044-590 99 86

0732- 3299 86

jimmy.stromsen@c4hus.se

Greger Knutas

Platschef/Byggledare Stockholm

044-590 09 53

0734-19 98 53

greger.knutas@c4hus.se

Jörgen Jönsson

Platschef/Byggledare Kristianstad

044-590 99 84

0732-32 99 84

jorgen.jonsson@c4hus.se

Bo Nordberg

Serviceansvarig i Södra Sverige

044 - 590 52 81

0729 - 76 87 81

bo.nordberg@c4hus.se

Carola Carlsson

Försäljningsingenjör

044-590 99 83

0732-32 99 83

carola.carlsson@c4hus.se

Noemi Szabo

Kalkyl/Entreprenadingenjör

044-590 09 57

0734-19 98 57

noemi.szabo@c4hus.se

Armin Feratovic

Kalkyl/Entreprenadingenjör

044-590 99 89

0732-32 99 89

armin.feratovic@c4hus.se

Lena Källström

Ekonomiassistent

044-590 09 89

0734-19 97 89

lena.kallstrom@c4hus.se

Malin Gustafsson

Ekonomiassistent

044-590 09 82

0734-19 97 82

malin.gustafsson@c4hus.se

Aktuella husvisningar
Datum för kommande visningar