Kontakt

Vi finns nära dig

Vi har kontor från Malmö i söder till Stockholm i norr och du är alltid välkommen att kontakta oss. Vi lovar att göra vårt bästa för att du ska bli nöjd. Vi bygger ju som om vi byggde till oss själva!

Kristianstad

Stockholm

Malmö

    Jag godkänner att C4 Hus sparar information om mig.

    Jag godkänner att C4 Hus sparar information om mig. Läs mer här

    Våra medarbetare

    Visa alla
    Malmö
    Kristianstad
    Stockholm
    Uppsala

    Linus Stoltz

    Försäljning Malmö

    044-590 99 80

    0705-92 42 46

    linus.stoltz@c4hus.se

    Kristofer Kvist

    Försäljning Malmö

    044-590 99 87

    0732-32 99 87

    kristofer.kvist@c4hus.se

    Michael Blohm

    Försäljning Stockholm

    0707-77 34 36

    michael.blohm@c4hus.se

    Thomas Lindberg

    Försäljning Stockholm

    0707-50 82 75

    thomas.lindberg@c4hus.se

    Jonas Holmberg

    Projektutvecklare Skåne

    044-590 09 59

    0734-19 98 59

    jonas.holmberg@c4hus.se

    Sussie Johansson

    Säljassistent Stockholm

    0736-22 48 06

    susanne.johansson@c4hus.se

    Alf Tördal

    Projektchef

    0706-44 78 82

    alf.tordal@c4hus.se

    Bertil Rosander

    Inhyrd konsult

    0708-16 40 02

    bertil.rosander@c4hus.se

    Mattias Rosander

    Projektledning och Export

    044-590 99 88

    0732-32 99 88

    mattias.rosander@c4hus.se

    Gustav Andersson

    Platschef/Byggledare Stockholm

    044-590 09 85

    0734-19 97 85

    gustav.andersson@c4hus.se

    Jimmy Strömsén

    Platschef/Byggledare Stockholm

    044-590 99 86

    0732- 3299 86

    jimmy.stromsen@c4hus.se

    Greger Knutas

    Platschef/Byggledare Stockholm

    044-590 09 53

    0734-19 98 53

    greger.knutas@c4hus.se

    Jörgen Jönsson

    Platschef/Byggledare Kristianstad

    044-590 99 84

    0732-32 99 84

    jorgen.jonsson@c4hus.se

    Simon Strömberg

    Platschef Kristianstad

    044-590 99 72

    0734-20 92 72

    simon.stromberg@c4hus.se

    Christian Tillgren

    Platschef Kristianstad

    044-590 99 81

    0732-32 99 81

    christian.tillgren@c4hus.se

    Igbal Zigovic

    Arbetsledare Kristianstad

    044-590 99 74

    0734-20 92 74

    igbal.zigovic@c4hus.se

    Mats Jörebo

    Arbetsledare Stockholm

    044-590 52 80

    0734-20 92 02

    mats.jorebo@c4hus.se

    Ricky Helland

    Arbetsledare Stockholm

    044-590 09 81

    0734-19 97 81

    ricky.helland@c4hus.se

    Adrian Niaki

    Entreprenadingenjör Stockholm

    044-590 99 78

    0734-20 92 78

    adrian.niaki@c4hus.se

    Bo Nordberg

    Serviceansvarig i Södra Sverige

    044 - 590 52 81

    0729 - 76 87 81

    bo.nordberg@c4hus.se

    Carola Carlsson

    Försäljningsingenjör

    044-590 99 83

    0732-32 99 83

    carola.carlsson@c4hus.se

    Noemi Szabo

    Kalkyl/Entreprenadingenjör

    044-590 09 57

    0734-19 98 57

    noemi.szabo@c4hus.se

    Lena Källström

    Ekonomiassistent

    044-590 09 89

    0734-19 97 89

    lena.kallstrom@c4hus.se

    Malin Gustafsson

    Ekonomiassistent

    044-590 09 82

    0734-19 97 82

    malin.gustafsson@c4hus.se

    Aktuella husvisningar
    Datum för kommande visningar