Kontakt

Vi finns nära dig

Vi har kontor från Malmö i söder till Uppsala i norr och du är alltid välkommen att kontakta oss. Vi lovar att göra vårt bästa för att du ska bli nöjd. Vi bygger ju som om vi byggde till oss själva!

Kristianstad

Stockholm

Malmö

Uppsala

Kronobergs län

Våra medarbetare

Visa alla
Malmö
Kristianstad
Kronoberg
Stockholm
Uppsala

Gustav Nilsson

Försäljning

044-590 09 54

0734-19 98 54

gustav.nilsson@c4hus.se

Kristofer Kvist

Försäljning

044-590 99 87

0732-32 99 87

kristofer.kvist@c4hus.se

Michael Blohm

Försäljning 

0707-77 34 36

michael.blohm@c4hus.se

Thomas Lindberg

Försäljning 

0707-50 82 75

thomas.lindberg@c4hus.se

Sussie Johansson

Försäljning 

0736-22 48 06

susanne.johansson@c4hus.se

Hans öhlund

Projektledning/Försäljning

0730-21 58 46

hans.ohlund@c4hus.se

Olle Sandström

Projektledning

0727 - 15 21 21

olle.sandstrom@c4hus.se

Jörgen Jönsson

Platschef/Byggledare

044-590 99 84

0732-32 99 84

jorgen.jonsson@c4hus.se

Bertil Rosander

Projektchef 

0708-16 40 02

bertil.rosander@c4hus.se

Mattias Rosander

Projektledning och Export

044-590 99 88

0732-32 99 88

mattias.rosander@c4hus.se

Bo Nordberg

Serviceansvarig i Södra Sverige

044 - 590 52 81

0729 - 76 87 81

bo.nordberg@c4hus.se

Peter Penrell

Regionsbyggnadschef

044 - 590 09 83

0734 - 19 97 83

peter.penrell@c4hus.se

Greger Knutas

Platschef/Byggledare 

044 - 590 09 53

0734 - 19 98 53

greger.knutas@c4hus.se

Torbjörn Eriksson

Platschef/Byggledare

044-590 09 87

0734-19 97 87

torbjorn.eriksson@c4hus.se

Mats Jörebo

Platschef/Byggledare

044-590 52 80

0734-20 92 02

mats.jorebo@c4hus.se

Carola Carlsson

Försäljningsingenjör

044-590 99 83

0732-32 99 83

carola.carlsson@c4hus.se

Mariam Akdogan

Entreprenadingenjör 

044-590 52 82

0723-62 10 99

mariam.akdogan@c4hus.se

Noemi Szabo

Kalkyl/Entreprenadingenjör

044-590 09 57

0734-19 98 57

noemi.szabo@c4hus.se

Armin Feratovic

Kalkyl/Entreprenadingenjör

044-590 99 89

0732-32 99 89

armin.feratovic@c4hus.se

Malin Gustafsson

Ekonomiassistent 

044-590 09 82

0734-19 97 82

malin.gustafsson@c4hus.se

Lena Källström

Ekonomiassistent

044-590 09 89

0734-19 97 89

lena.kallstrom@c4hus.se

Vi erbjuder riktigt hantverk, inte hafsverk

Att vi bygger hus som om vi byggde dem till oss själva, det ser du när du tittar närmare på vårt hantverk. Vi väljer våra hantverkare med stor omsorg.

Deras erfarenhet och yrkesskicklighet är en garanti för kvalitet, in i minsta detalj och det händer faktiskt att de ibland fäller en tår när de ska lämna över husen de byggt till våra kunder.

De har ju byggt som om de byggde till sig själva, som där de själva skulle vilja leva.

Stommarna till våra hus tillverkar vi i helt skyddad inomhusmiljö. Detta trygga sätt att bygga i kombination med vår riktiga totalentreprenad gör att vi kan erbjuda prisvärda hus av hög kvalitet och med god flexibilitet.

hafsverk-1